Nasz zespół
Przemysław

Webdeveloper-Pentester-Linux Admin

Zajmuję się w tworzeniem stron www, pozycjonowaniem i wdrażaniem aplikacji na serwer. Wykonuje testy penetracyjne i programuję w C+, dodatkowo moje hobby to Python, książki i sport.

Dawid

CEO

Cześć, nazywam się Dawid i mam przyjemność zajmować się zarządzać firmą PDC consulting. W firmie zajmuję się organizacją spotkań, negocjowaniem cen, zarządzaniem strategicznym. Moją pasją jest Geopolityka i inwestycje giełdowe.

Marta

TEST MANAGER

Hej, nazywam się Marta i jestem Managerem testów w firmie PDC consulting. Moimi obowiązkami są zaplanowanie, monitorowanie i zarządzanie przebiegiem testowania oprogramowania. Moje hobby to jazda na rowerze i czytanie Harvard Business Review.

Arek

MANAGER OF IMPLEMENTATION

Cześć jestem Arek, w firmie zajmuję się nadzorowaniem przebiegu wdrożeń systemowych oraz zarządzam bazami danych. W wolnych chwilach lubię chodzić na strzelnice i pochłaniać filmy o superbohaterach.

Jakub

SALES MANAGER

Cześć mam na imię jakub, w PDC zajmuję się nadzorowaniem umów handlowych oraz spotkaniami z klientami. Moją pasją są komiksy oraz filmy, potrafię pochłaniać je godzinami.